Kan Grubunuz Sizi Ele Veriyor!

Kan grubunuzun kişiliğinizi ele verdiğini biliyor musunuzKan grubunu öğrendiğiniz kişilerin karakteristik özelliklerini de rahatlıkla çözebilirsiniz. 
İşte ayrıntılar…

Kan grubunun tespit edilmesi
0 Grubu Erkeği
Sevdiği kadını aşırı derecede kıskanır. Kalabalıktan asla hoşlanmaz. Son derece çalışkan, hırslı ve hareketlidir. Sevdiği kadına sık sık sürpriz hediyeler alarak mutlu etmeyi sever.
0 Grubu Kadını
Tutumludur, mutfak masraflarını hissettirmeden kısmayı başarır ve kendisine hediyeler alır. Çalışmayı ve çocukları çok sever, bu nedenle çalışsa bile çocukları için işi bırakır, ancak çocuklar büyür büyümez işe geri döner. Ev hanımlığı ona göre değildir, yemek yapmak, ütü yapmak için yaratılmamıştır. 
A Grubu Erkeği
Düzeni ve düzenli çalışmayı sever. Hayatını paylaşacağı kişiyi seçerken çok titiz davranır. İyi bir dost ve iyi bir konuşmacıdır. 
A Grubu Kadını
Alışveriş yapmaya para harcamaya bayılır. Seksi iç çamaşırlarına koleksiyon yapacak kadar düşkündür. Çocukları çok sever, çocukları onun için her şeyden önce gelir, hatta çocukları için eşini bile ihmal eder. 
B Grubu Erkeği
Özgürlüğünün sınırlandırılmasını asla istemez. Her zaman sevgi ve neşe dolu bir aile kurmaktan yanadır. Kadınlara Karşı asla saygısızlık yapmaz. Yemek yemeyi çok sever. 
B Grubu Kadını
Aşk ve erotizm kadınıdır. Cinsel birlikteliğe aşırı düşkünlüğü vardır. Para konusunda ayarı yoktur, ya çok cömerttir, ya da çok cimri. 
AB Grubu Erkeği
Aile içinde saygı duyulmak ve dinlenerek örnek alınmak ister. Kararlı ve hoşgörülüdür. Parasal konularda savurganlığı sevmez. En tutkulu aşıklar bu gruptan çıkar. Sevdiği kadına ev işlerinde yardım etmekten asla çekinmez. 
AB Grubu Kadını
Dikkat çekmeyi ve cüretkar elbiseler giymeyi çok severler. Yemek yapmakta ve mükemmel sofralar kurmakta kimse eline su dökemez. Büyük hedefleri vardır ve maddi konularda oldukça tutumludur.

Yorum Gönder

0 Yorumlar